X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Krzysztof Wyrzykowski gościem „Spotkania z Reportażem” w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 11:45
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza na „Spotkanie z Reportażem Radiowym”. W programie m.in. prezentacja reportażu „Światło nadziei” Krzysztofa Wyrzykowskiego. Spotkanie poprowadzi: Irena Piłatowska. Wstęp wolny.
Audio

„Spotkanie z Reportażem Radiowym”
w programie m.in. prezentacja reportażu
„Światło nadziei”
Krzysztofa Wyrzykowskiego

oprawa muzyczna:
Wojciech Bardowski (śpiew)
Mariusz Dropek (akompaniament)

Spotkanie poprowadzi:  Irena Piłatowska

Zapraszamy w czwartek,  30.08.2018, godzina 18.00
Klub Księgarza, Rynek Starego Miasta  22/24


Krzysztof Wyrzykowski jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.
Od wielu lat jest dziennikarzem specjalizującym się w radiowym reportażu literackim. W latach 1992 – 1998 kierował Redakcją Reportaży w Programie I Polskiego Radia. Na jego dorobek składa się kilkaset reportaży radiowych, archiwizowanych w zbiorach Polskiego Radia. Jest laureatem wielu nagród
w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach reportażu radiowego. Otrzymał m. in. PRIX BOHEMIA na Festiwalu  Sztuki Radiowej w Pradze. W 1993 roku został wyróżniony „ZŁOTYM MIKROFONEM” – nagrodą przyznawaną  przez kapitułę radiowych mistrzów. Za pracę reporterska został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz medalem „PRO MEMORIA”. W 2011 roku otrzymał nagrodę „Białej wstążki” przyznawaną przez Centrum Praw Kobiet i Stowarzyszenie „Porozumienie bez barier” za wkład w przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet. Jego prace reprezentowały Polskie Radio na międzynarodowych festiwalach Prix  Italia, Prix Europa i Premios Ondas.
Jego ostatnimi sukcesami są: Nagroda im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w ogólnopolskim dorocznym konkursie SDP w 2012 roku oraz pierwsza nagroda w kategorii radiowej za dwa reportaże - "Monte Cassino" i "Serce oddał Polonii" na XII Festiwalu Polonijnym “LOSY POLAKÓW 2017”.

„Światło nadziei”  - Krzysztof Wyrzykowski
Krzysztof Cwynar od 20 lat w fundacji „Studio Integracji” pracuje z osobami niepełnosprawnymi uzdolnionymi artystycznie.
Piosenkarz, autor tekstów i kompozytor w jednej osobie – pochodzi
z rodziny lekarskiej. Jego ojciec był profesorem psychiatrą, mama – biologiem.
Na zainteresowania artystyczne syna spoglądali z pobłażliwą wyrozumiałością, zakładając, że młodość musi się wyszumieć, jednocześnie jednak zadawali mu pytanie – kiedy zajmie się czymś pożytecznym? On tymczasem zdobywał nagrody w konkursach i festiwalach piosenkarskich, nagrywał płyty i występował w programach rozrywkowych, jednym słowem – realizował karierę artystyczną. W czasie jednego z koncertów zwrócił uwagę na...
Na kogo i jak zakończyła się ta historia posłuchamy na spotkaniu...

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wojciech Markiewicz gościem „Spotkania z Reportażem” w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2018 12:01
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza na „Spotkanie z Reportażem Radiowym”. W programie m.in. prezentacja reportażu „Co w Edenie piszczy?” Wojciecha Markiewicza.
rozwiń zwiń