Reportaż

Adam Bogoryja-Zakrzewski gościem „Spotkania z Reportażem” w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2019 13:44
W czwartek 28 marca w warszawskim Klubie Księgarza przy Rynku Starego Miasta 22/24 odbyło się Spotkanie z Reportażem, którego gościem był Adam Bogoryja-Zakrzewski oraz bohaterowie jego reportażu "Dziękuję, że jesteś".
Audio
  • Spotkanie z Reportażem - Adam Bogoryja-Zakrzewski
Irena Piłatowska, Adam Bogoryja-Zakrzewski oraz Karina Kończewska z mężem Piotrem.
Irena Piłatowska, Adam Bogoryja-Zakrzewski oraz Karina Kończewska z mężem Piotrem.Foto: Antoni Rokicki

Spotkanie prowadziła Irena Piłatowska a zaśpiewała Bella Olejnik.

Wysłuchaliśmy reportażu Adama Bogoryja-Zakrzewskiego

„Dziękuję, że jesteś”

Poznali się na Facebooku. Miał tak ciekawe wpisy, że Karina Kończewska pierwszy raz wykazała inicjatywę w kontakcie z mężczyzną. Po kilku tygodniach korespondencji on wypłynął w morze. Wydawała krocie na rozmowy telefoniczne z mężczyzną, którego nie zdążyła poznać  osobiście. Bała się powiedzieć mu o swojej ułomności  i chorobie. W końcu zrobiła to, gdy był na morzu. A on nie zrezygnował z niej. Teraz są małżeństwem
z uwielbianą  córeczką. Ich związek jest dla niej jak koło fortuny. Nie spodziewała się tego po zachorowaniu na raka w wieku 13 lat, złamanej karierze koszykarki, marzeniach o byciu modelką. Pracuje jako tłumacz języka niemieckiego, a hobbystycznie – jako wizażystka. Zdecydowała się na spowiedź przed całym światem wydając książkę „Droga do marynarza. Prawdziwa historia”.


Czytaj także

Krzysztof Wyrzykowski gościem „Spotkania z Reportażem” w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 11:45
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza na „Spotkanie z Reportażem Radiowym”. W programie m.in. prezentacja reportażu „Światło nadziei” Krzysztofa Wyrzykowskiego. Spotkanie poprowadzi: Irena Piłatowska. Wstęp wolny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olga Mickiewicz gościem „Spotkania z Reportażem” w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 15:24
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza na „Spotkania z Reportażem Radiowym” w środę 24 października o godz. 18.00. W programie m.in. prezentacja reportażu „Splecione losy” Olgi Mickiewicz. Spotkanie prowadzi: Irena Piłatowska. Wstęp wolny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Benefis Wojciecha Markiewicza w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 16:01
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza na „Spotkanie z Reportażem Radiowym”. W programie m.in. prezentacja reportaży „Wojciecha Markiewicza.
rozwiń zwiń