Reportaż

Adam Bogoryja-Zakrzewski gościem „Spotkania z Reportażem” w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2019 13:44
W czwartek 28 marca w warszawskim Klubie Księgarza przy Rynku Starego Miasta 22/24 odbyło się Spotkanie z Reportażem, którego gościem był Adam Bogoryja-Zakrzewski oraz bohaterowie jego reportażu "Dziękuję, że jesteś".
Audio
  • Spotkanie z Reportażem - Adam Bogoryja-Zakrzewski
Irena Piłatowska, Adam Bogoryja-Zakrzewski oraz Karina Kończewska z mężem Piotrem.
Irena Piłatowska, Adam Bogoryja-Zakrzewski oraz Karina Kończewska z mężem Piotrem.Foto: Antoni Rokicki

Spotkanie prowadziła Irena Piłatowska a zaśpiewała Bella Olejnik.

Wysłuchaliśmy reportażu Adama Bogoryja-Zakrzewskiego

„Dziękuję, że jesteś”

Poznali się na Facebooku. Miał tak ciekawe wpisy, że Karina Kończewska pierwszy raz wykazała inicjatywę w kontakcie z mężczyzną. Po kilku tygodniach korespondencji on wypłynął w morze. Wydawała krocie na rozmowy telefoniczne z mężczyzną, którego nie zdążyła poznać  osobiście. Bała się powiedzieć mu o swojej ułomności  i chorobie. W końcu zrobiła to, gdy był na morzu. A on nie zrezygnował z niej. Teraz są małżeństwem
z uwielbianą  córeczką. Ich związek jest dla niej jak koło fortuny. Nie spodziewała się tego po zachorowaniu na raka w wieku 13 lat, złamanej karierze koszykarki, marzeniach o byciu modelką. Pracuje jako tłumacz języka niemieckiego, a hobbystycznie – jako wizażystka. Zdecydowała się na spowiedź przed całym światem wydając książkę „Droga do marynarza. Prawdziwa historia”.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Wyrzykowski gościem „Spotkania z Reportażem” w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 11:45
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza na „Spotkanie z Reportażem Radiowym”. W programie m.in. prezentacja reportażu „Światło nadziei” Krzysztofa Wyrzykowskiego. Spotkanie poprowadzi: Irena Piłatowska. Wstęp wolny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olga Mickiewicz gościem „Spotkania z Reportażem” w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 15:24
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza na „Spotkania z Reportażem Radiowym” w środę 24 października o godz. 18.00. W programie m.in. prezentacja reportażu „Splecione losy” Olgi Mickiewicz. Spotkanie prowadzi: Irena Piłatowska. Wstęp wolny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Benefis Wojciecha Markiewicza w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 16:01
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza na „Spotkanie z Reportażem Radiowym”. W programie m.in. prezentacja reportaży „Wojciecha Markiewicza.
rozwiń zwiń