X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Spotkanie z Reportażem: Jan Smyk

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2011 13:33
Klub Księgarza, Rynek Starego miasta 22/24 w Warszawie, czwartek 28 kwietnia 2011, godzina 18.00. Jan Smyk – Radiowy Reportażysta Roku 2010 gościem „Spotkania z Reportażem”
AudioPodczas czwartkowego „Spotkania z Reportażem”, 28 kwietnia o godz. 18.00, gościem specjalnym Studia Reportażu i Dokumentu będzie Jan Smyk z Polskiego Radia Białystok – laureat Melchiora i zdobywca tytułu Radiowego Reportażysty Roku 2010.

W programie wieczoru znajdzie się m.in. prezentacja reportażu Jana Smyka pt. „Hołomodor”. Jego bohaterką jest Francesca Michalska, emerytowana lekarka z Siemiatycz, która jako dziesięcioletnia dziewczynka przeżyła w latach 30. Wielki Głód na Ukrainie. Jej rodzina miała nieszczęście znaleźć się poza granicami odrodzonej Polski. Polityka władzy sowieckiej doprowadziła do śmierci głodowej milionów mieszkańców Ukrainy. Pani Francesca była uczestnikiem tych tragicznych wydarzeń, o których wolałaby zapomnieć, ale niestety wspomnienia z dzieciństwa są wciąż żywe w jej pamięci.  

Wielbiciele sztuki reportażu będą mogli ponadto wysłuchać białoruskiej śpiewaczki Eleny Guminskiej, która wystąpi wspólnie z pianistką Krystyną Szymańską.

 

Zapraszamy w czwartek, 28 kwietnia o godz. 18.00, tradycyjnie do Klubu Księgarza przy Rynku Starego Miasta 22/24. Spotkanie poprowadzi Irena Piłatowska, znakomita reportażystka, laureatka wielu nagród w krajowych i zagranicznych konkursach reportażu radiowego, redaktor naczelna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak