X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Spotkanie z Reportażem: Anna Lisiecka

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2011 13:33
Klub Księgarza, Rynek Starego miasta 22/24 w Warszawie, czwartek 27 stycznia 2011, godzina 18.00 Anna Lisiecka z Programu 1 gościem "Spotkania z reportażem" w Klubie Księgarza
Audio


Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia zaprasza na pierwsze w Nowym Roku „Spotkanie z reportażem”. 27 stycznia o godz. 18.00 z miłośnikami radiowego reportażu spotka się Anna Lisiecka z Programu 1 Polskiego Radia.

W programie znajdzie się m.in. prezentacja reportażu pt. „Kainowa zbrodniaAnny Lisieckiej – laureatki Głównej Nagrody Wolności Słowa 2010 przyznawanej przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Autorka jest komentatorem Działu Kultury Programu 1 Polskiego Radia. Dwukrotnie wyróżniona w Konkursie Polska-Świat, organizowanym przez Polskie Radio: po raz pierwszy za reportaż „Kto z was pragnie, kto z was łaknie” o Wandzie Rutkiewicz, Tadeuszu Kantorze i prof. Bohdanie Korzeniewskim, oraz za monolog „To nie jest zawód dla starszych państwa” zawierający wyznania Witolda Grucy.

Kainowa zbrodnia”, reportaż nominowany również do nagrody Prix Europa i doceniony w Ostromecku podczas Ogólnopolskiego Konkursu na Artystyczną Formę Radiową, opowiada o rzezi na Wołyniu w 1943 roku. Irena Gajowczyk, która w czasie tragicznych zdarzeń miała zaledwie 6 i pół roku, wspomina w nim dom rodzinny, wieś Hurby na Wołyniu oraz opowiada o osobistym doświadczeniu wołyńskiej rzezi. Reportaż ujęty został w klamry – dwa cytaty z powieści „Oksana” Włodzimierza Odojewskiego.

W części artystycznej spotkania wystąpią Elena Guminskaja – śpiew oraz Krystyna Szymańska – pianino.

Zapraszamy w czwartek, 27 stycznia o godz. 18.00, tradycyjnie do Klubu Księgarza przy Rynku Starego Miasta 22/24. Spotkanie poprowadzi Irena Piłatowska, znakomita reportażystka, laureatka wielu nagród w krajowych i zagranicznych konkursach reportażu radiowego, redaktor naczelna Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak