X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Dziewczyna z jaguarami" - Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2014 13:13
Poniedziałek, 31 marca, godz. 15.45, Czwórka. Iza Stachowicz po studiach pojechała do Wenezueli badać motyle, jednak szybko trafiła do projektu chroniącego jaguary.
Audio

Od kilku miesięcy sytuacja społeczno-polityczna w Wenezueli się zaostrza. Kraj znajduje się na skraju wojny domowej między zwolennikami i przeciwnikami socjalizmy XXI wieku. Nie można kupić mięsa, a żywność jest na kartki. Coraz więcej osób zaczyna więc polować na jaguary. Są bardzo cenne, bo można drogo sprzedać ich skórę, kły, mięso, kości a nawet tłuszcz. Badacze starają się je chronić, a przynajmniej zbierać informacje o tym, gdzie giną zwierzęta. Jednak ta praca staje się coraz bardziej niebezpieczna. Kradną im kamery i sprzęt badawczy. Zdarza się, że podczas prowadzenia badań są ostrzeliwani. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak