X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Magazyn Reporterów Bez Znieczulenia - "Etos gór"

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2014 11:31
Czwartek, 8 maja 2014, godz. 21.14 Program 1. Czy etyczne postawy są możliwe w warunkach tak ekstremalnych, w jakich odbywają się wspinaczki wysokogórskie?
Audio
  • Magazyn Reporterów Bez Znieczulenia - Etos gór.mp3

W magazynie reportaż Anny Sekudewicz „Etos gór”. Bohaterem jest Adam Bielecki, któremu zarzuca się nieetyczne zachowania, w tym także porzucanie partnerów w górach.
Po reportażu rozmowa w studiu na temat: Czy w warunkach tak ekstremalnych jak wspinaczki wysokogórskie etyczne postawy są nadal możliwe?  Czy w dzisiejszych czasach chodzi już tylko o kolejny szczyt i kolejny spektakularny sukces? Czy to już tylko biznes i wyłącznie gra interesów? W jakim kierunku zmierza nasze społeczeństwo, gdzie nieetyczne zachowania coraz częściej tłumaczy się okolicznościami, gdzie wartości stają się relatywne?

Gośćmi Magazynu będą:

prof. Andrzej Paczkowski - historyk, alpinista, wieloletni prezes Polskiego Związku Alpinizmu
dr Tomasz Skalski - trener biznesu, coach rozwoju osobistego i zawodowego, filozof i socjolog, adiunkt w Zakładzie Socjologii Organizacji, Gospodarki i Metodologii Badań Społecznych Uniwersytetu Śląskiego.
Magazyn prowadzi Jerzy Zawartka

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak