X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Magazyn "Bez znieczulenia" - Nie otworzę drzwi nikomu...

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2014 11:12
W jednej z warszawskich kamienic awarii ulega instalacja grzewcza. Nie można jej naprawić, ponieważ właścicielka nieczynnego od kilkudziesięciu lat sklepu (w którym pomieszkuje) nie chce wpuścić hydraulików do swojego lokalu.
Audio
  • Magazyn Bez Znieczulenia - Nie otworzę drzwi nikomu.mp3

Bezsilni są lokatorzy, zarządca budynku, policja. Już raz z tego samego powodu trzeba było zmienić projekt instalacji wodnej w budynku, rury ciepłej wody poprowadzono klatką schodową, ponosząc dodatkowe duże koszty. Teraz sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana. Część mieszkańców nie ma w mieszkaniach ogrzewania, a zbliża się zima. Jak rozwiązać tę sytuację? Jak uporać się z uciążliwymi lokatorami, którzy latami blokują inwestycje i naprawy w budynkach, działają na niekorzyść pozostałych mieszkańców? Czy prawo jest po stronie poszkodowanych?

Po reportażu Jakuba Tarki "Pukajcie" dyskusja z zaproszonymi do studia gośćmi - Krystyną i Jerzym Krzekotowskimi - prawnikami, ekspertami prawa lokalowego. Audycję prowadzi Jerzy Zawartka.

Magazyn Reporterów "Bez znieczulenia" w radiowej Jedynce, 27 listopada, po 21. Polecamy!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Huki, krzyki, plotki. Jak sobie poradzić z kłopotliwymi sąsiadami?

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2014 03:25
Co można zrobić w sytuacji, gdy mamy uciążliwych sąsiadów? Jak można się bronić? Czy rozwiązaniem jest wezwanie policji? O tym rozmawialiśmy w Magazynie Reporterów Jedynki "Bez Znieczulenia".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn reporterów "Bez znieczulenia" - "Chcę żyć, jak normalny człowiek!"

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 10:46
Osoby cierpiące na mózgowe porażenie dziecięce - podobnie jak pozostali niepełnosprawni – to grupa marginalizowana społecznie. Życie większości z nich i ich rodzin to trudna walka o godność.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prowadzenie na gazie. Problem pijanych kierowców w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2014 14:00
- Ciągła jazda pod wpływem alkoholu to już patologia. Być 47 razy zatrzymanym za jazdę traktorem po pijanemu i wciąż być na wolności, to nie do pomyślenia - mówi Krzysztof Wójcik, koordynator ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego WORD Warszawa.
rozwiń zwiń