X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Sztuka i życie - reportaż Magdy Skawińskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2015 23:32
Dokonywała w życiu trudnych i odważnych wyborów. Odeszła z teatru instytucjonalnego, żeby założyć własny. W zespole Teatru Arka na co dzień występują niepełnosprawni aktorzy.
Audio

Próba portretu aktorki i reżyserki Renaty Jasińskiej. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Współzałożycielka, aktorka, scenarzystka i współreżyser Niezależnego Teatru "Scena Czterdzieści i Cztery" działającego w latach 80 XX wieku. W 1987 roku, pod naciskiem SB, dyrekcja Teatru im. C.K. Norwida, w ltórym pracowała nie przedłużyła z nią umowy o pracę. Od 1993 roku założycielka, aktorka, scenarzystka, reżyser i dyrektor wrocławskiego Teatru "Arka". Kilka faktów z bogatego życiorysu tej niezwykłej osoby.

15 lutego 2015 roku godz. 21.14 Program 1 Zapraszamy!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak