Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Olga Mickiewicz 18.02.2015

"Youtuberzy" - reportaż Olgi Mickiewicz

Pokolenie dzisiejszych nastolatków nie ogląda już telewizji. Ogląda za to dziesiątki filmów na popularnym portalu YouTube.
Karolina, autorka kanału Stylizacje, na tle ściany wyklejonej kartkami i listami od fanów.Karolina, autorka kanału Stylizacje, na tle ściany wyklejonej kartkami i listami od fanów. Fot. https://www.youtube.com/watch?v=hbbTj5Ioo4g
Posłuchaj
  • Youtuberzy - reportaż Olgi Mickiewicz.mp3
Czytaj także

Tzw. youtuberzy to ludzie zawodowo tworzący swoje kanały. Tematyka może być dowolna -  dziewczyny pokazują, jak zrobić makijaż, jakie maseczki wybrać po całonocnej imprezie, jak zapleść wymyślny warkocz. Są kanały humorystyczne, tematyczne, lub opierające się po prostu na osobowości prowadzącego. Produkcje przygotowywane są często w profesjonalnych studiach, a pracuje nad nimi sztab ludzi. Youtuberzy wśród nastolatków zdobywają ogromną popularność – są dla nich gwiazdami takiego formatu, jak dla starszego pokolenia aktorzy filmowi czy słynni dziennikarze.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Olgi Mickiewicz "Youtuberzy" dziś w Trójce o 18.15.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe