X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

To miejsce uczy pokory - reportaż Magdy Skawińskiej

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 08:00
Niepełnosprawni w zespole zawodowego teatru.
Audio

Teatr Arka we Wrocławiu to jedyny teatr w Polsce, w zespole którego grają osoby z niepełnosprawnościami. Teatr współtworzyła, a dziś nim kieruje aktorka i reżyserka Renata Jasińska. Niepełnosprawni adepci aktorstwa nie mają taryfy ulgowej. Poprzeczka wobec nich jest ustawiona tak, jak dla zawodowych aktorów, a może nawet wyżej. Widzowie cenią Teatr Arka za dostarczane emocje i ciekawy repertuar, a we Wrocławiu krążą opowieści, że w Arce dokonuje się cudów.

Reportaż "To miejsce uczy pokory" - 3 marca 2015 godz. 18.15 Program 3

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wykluczeni na scenie.

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2014 08:00
Seniorzy z DPS-ów i dzieci z placówki opiekuńczo wychowawczej w spektaklu operowym obok gwiazd sceny.Nieprofesjonalni aktorzy w profesjonalnym teatrze. Bilety sprzedane. Publiczność wymagająca. Taryfy ulgowej nie ma.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muszą piłkę słyszeć

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 08:00
W Niemczech jest 10 takich drużyn, które funkcjonują przy klubach Bundesligi i są finansowane przez tamtejszy związek piłkarski. W Polsce drużyny są trzy, korzystają ze wsparcia Stowarzyszenia "Cross" i Urzędów Marszałkowskich. Ich gra jest bardzo dynamiczna, zdarza się dużo kontuzji. Oni piłki nie widzą, muszą ją słyszeć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztuka i życie - reportaż Magdy Skawińskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2015 23:32
Dokonywała w życiu trudnych i odważnych wyborów. Odeszła z teatru instytucjonalnego, żeby założyć własny. W zespole Teatru Arka na co dzień występują niepełnosprawni aktorzy.
rozwiń zwiń