X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Polcia" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 11:05
Pola to urocza, radosna, bardzo bystra dziewczynka. Uwielbia chodzić do szkoły, uczy się świetnie. Kocha spacery z tatą i zabawę z rówieśnikami. Jest niezwykle kontaktowa i towarzyska. To radość i szczęście rodziców.
Audio

Historia jej życia jest jednak inna niż wszystkie, pełna dramatycznych zdarzeń. Niewiele brakowało, a nie przyszłaby na świat. Jak rodziła się miłość do dziecka, któremu nie dawano szans na przeżycie?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Jakuba Tarki zatytułowanego "Polcia", dziś (3.03) w radiowej Jedynce po godz. 21.

Pola Więsak ma 5 lat. Urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Szansą na samodzielne poruszanie się są dla niej specjalistyczne ortezy, projektowane i wykonywane w NIemczech. Ich koszt to 50 tys. złotych. Gdyby mieli Państwo chęć dowiedzieć się więcej o niezwykłej rodzinie z reportażu i pomóc Poli (np. przekazać 1% podatku), to wszelkie informacje znaleźć można na facebookowym profilu Pomagamy Poli https://pl-pl.facebook.com/pages/Pomagamy-Poli/226257940754470.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Magazyn reporterów "Bez znieczulenia" - "Chcę żyć, jak normalny człowiek!"

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 10:46
Osoby cierpiące na mózgowe porażenie dziecięce - podobnie jak pozostali niepełnosprawni – to grupa marginalizowana społecznie. Życie większości z nich i ich rodzin to trudna walka o godność.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Babcia z naszej bajki" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2015 11:20
Choć ma 82 lata, to - jak z uśmiechem stwierdza - jej wnętrze jest zupełnie młode. Tak jak przed wielu laty, tak i teraz znajduje energię i dziesiątki niezwykłych pomysłów na pomaganie innym.
rozwiń zwiń