Reportaż

"Myśliwiecka 3/5/7" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 12:11
Budynek przy Myśliwieckiej 3/5/7 to najstarszy gmach radiowy w Warszawie. Nie da się go pomylić z żadnym innym ze względu na przestronny, przeszklony hol z czerwonym neonem "Trójka - usłyszysz więcej" na froncie.
Audio

Jaka jest historia budynku? Jak  zapisał się w pamięci pracujących tu przed laty? Co wpływało i kto składał się na koloryt tego miejsca - lubianego przez radiowców i gości Trójki? Opowiadają między innymi Marek Gaszyński, Wiktor Legowicz, Jan Borkowski i Zofia Kruszewska.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Jakuba Tarki "Myśliwiecka 3/5/7" - dziś (1.04), godz. 18.15 w Trójce.

Data emisji audycji nie jest przypadkowa - dziś Trójka świętuje swoje 53. urodziny! Życzymy kolejnego ponadpółwiecza - oczywiście z reportażem!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Polcia" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 11:05
Pola to urocza, radosna, bardzo bystra dziewczynka. Uwielbia chodzić do szkoły, uczy się świetnie. Kocha spacery z tatą i zabawę z rówieśnikami. Jest niezwykle kontaktowa i towarzyska. To radość i szczęście rodziców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Młynarz z pomysłem" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 14:15
Jerzy Wysocki to młynarz od pokoleń. Mąkę robili jego pradziadowie jeszcze w XIX wieku. Niestety, po przeszło stu latach działalności biznes trzeba było zamknąć.
rozwiń zwiń