X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Dr Preeti" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2015 23:47
Ginekolog dr Preeti Agrawal jest Hinduską, która od ponad 20 lat mieszka i pracuje we Wrocławiu. Jej imię oznacza w sanskrycie miłość.
Audio
Dr Preeti - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek
Foto: Glow Images/East News

Ta delikatna i wrażliwa kobieta konsekwentnie realizuje swoje życiowe założenia. Niezwykłość jej pracy polega na łączeniu najnowszych osiągnięć zachodniej medycyny z terapiami naturalnymi, mimo niechęci części środowiska lekarskiego.

Reportaż na moje.polskieradio.pl - słuchaj, kiedy chcesz >>>

Odpowiadając na potrzeby pacjentek, założyła Fundację "Kobieta i Natura", od lat organizującą szkolenia dla lekarzy, położnych, szkoły rodzenia, a także międzynarodowe konferencje, dotyczące naturalnych porodów oraz poszerzające wiedzę na temat holistycznego podejścia do zdrowia. Tradycje rodzinne i własne zainteresowania doprowadziły dr Preeti do propagowania zasady: "Nasze zdrowie zależy od naszej świadomości".

***

Do wysłuchania reportażu "Dr Preeti" Doroty Jaśkiewicz-Łebek zapraszamy do Trójki we wtorek (7 kwietnia) o godz. 18.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Wystarczy mniej” - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 21:35
Co nas wiąże, co nas ogranicza, jaki jest cel życia w obowiązującym systemie i czy można funkcjonować inaczej? Na te i inne pytania finansista Witold Zbijewski próbował sobie odpowiedzieć, kiedy zorientował się, że już nie chce tylko musieć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zabawa w historię" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 12:00
Dla Piotra Syposza przeprowadzka z Wrocławia do Kopańca w Górach Izerskich zapoczątkowała reakcję łańcuchową. To miejsce wyzwoliło w nim umiejętności, których się po sobie nie spodziewał, chociaż wypływały z jego zainteresowań.
rozwiń zwiń