X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Asz informacja" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2015 14:07
Rafał Madajczak jest twórcą i – jak sam o sobie mówi – „ojcem redaktorem” ASZdziennika – portalu zawierającego „najlepsze zmyślone newsy w kraju”.
Audio

Założeniem serwisu jest podawanie do opinii publicznej sfabrykowanych informacji (nawiązujących do bieżących, istotnych wydarzeń), uwiarygodnionych wymyślonymi cytatami i szczegółowymi danymi, a wszystko to w satyrycznej formie i zawsze z adnotacją „To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone”. Portal bije rekordy popularności – większość osób traktuje go jako rozrywkę w stylu Barei i źródło absurdalnych dowcipów.  Ostatnio jednak coraz częściej się zdarza, że poważni dziennikarze powołują się na niepoważne źródło, czerpią z niego np. wiedzę o polityce. Czym jest satyra w XXI wieku? Jakimi zasadami rządzi się informacja w Internecie i w mediach w ogóle? Czy w czasach bałaganu informacyjnego potrafimy jeszcze odróżniać prawdę od fikcji?

Reportaż Jakuba Tarki "Asz informacja" dziś (15.06) w Trójce ok. 18.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Młynarz z pomysłem" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 14:15
Jerzy Wysocki to młynarz od pokoleń. Mąkę robili jego pradziadowie jeszcze w XIX wieku. Niestety, po przeszło stu latach działalności biznes trzeba było zamknąć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Myśliwiecka 3/5/7" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 12:11
Budynek przy Myśliwieckiej 3/5/7 to najstarszy gmach radiowy w Warszawie. Nie da się go pomylić z żadnym innym ze względu na przestronny, przeszklony hol z czerwonym neonem "Trójka - usłyszysz więcej" na froncie.
rozwiń zwiń