X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Jesienne róże dla Mieczysława Fogga" - archiwalny reportaż Barbary Grębeckiej

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015 18:00
Dziś na antenie Radiowej Jedynki o godz. 21.14 przypomnimy reportaż Barbary Grębeckiej z 2010 roku. Jeden z wielu, które zostaną w radiowym archiwum, choć ich autorkę pożegnaliśmy w miniony piątek.
Audio
Jesienne róże dla Mieczysława Fogga - archiwalny reportaż Barbary Grębeckiej
Foto: Zygmunt Januszewski/TVP/PAP

Wspomnienie o Mieczysławie Foggu. Okazją stało się odsłonięcie tablicy pamiątkowej na ścianie kamienicy przy ul. Koszykowej 69 w Warszawie, gdzie M. Fogg mieszkał jeszcze przed wybuchem II wojny światowej, a którą musiał opuścić w roku 1952. Uroczystość odbyła się siódmego października 2010 roku. Wśród ludzi niegdyś Mu bliskich, przyjaciół i fanów jego piosenkarskiego kunsztu był również Michał, prawnuk Mieczysława Fogga.