X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"W rytmie serca" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 08:20
Bodek Janke mawia, że tak jak w muzyce – tak i w codziennym życiu improwizujemy, choćby prowadząc rozmowy.
Audio

To ta chwila spotkania, jej kontekst daje impuls do swobodnego rozwinięcia się dialogu, więc i dogadania się. Bodek jest perkusistą jazzowym, który grywał z wieloma  jazzmanami, światowego formatu, jednak to mieszanie elementów różnych kultur jest dla niego, jako muzyka i człowieka, największą inspiracją. Pochodzi z muzykalnej polsko-rosyjskiej rodziny, ale niemal całe życie spędził poza Polską: w Niemczech, USA i podróżując po świecie.

Kilka lat temu kupił duży teren w pięknej karkonoskiej miejscowości Przesieka i już drugi rok z rzędu organizuje w niej "non profit" międzynarodowy festiwal, roboczo nazwany "Festiwalem Wymiany".

Uczestnicy, również amatorzy, z całego świata wspólnie muzykują i wymieniają się poglądami, stylami sztuki i życia oraz tym, co nie tylko w  muzyce najważniejsze – emocjami. Wspólne doświadczanie ich i poznanie się jest tajemnicą dostrajania się do siebie i wzajemnego zrozumienia. Dlatego Bodek Janke postanowił udostępnić ludziom swoją prywatną przestrzeń do spotkań, budując również międzynarodowy ośrodek kultury, sztuki i stylu życia w zgodzie z naturą.

Na reportaż "W rytmie serca", którego autorką jest Dorota Jaśkiewicz- Łebek, zapraszamy w środę (2 grudnia) o godz. 18.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Ściągawki Mistrza Pawła" - Dorota Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 21:13
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Szczęście jest teraz" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 09:11
Szczęście i spokój odnaleźli w Górach Kaczawskich. Ich dom nie jest podłączony do sieci energetycznej. Bo za daleko. Takiego właśnie miejsca i życia szukali Sylwia i Tomek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Natasza nie idzie do szkoły" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 14:15
Czasem jest kontra (systemowi edukacji), czasem: "bo nie ma innego wyjścia" (np.: ze względu na stan zdrowia dziecka), ale coraz częściej edukacja domowa to świadomy wybór rodziców, którzy stawiają na indywidualny i bardziej naturalny rozwój dziecka.
rozwiń zwiń