X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Mzungu wrócił" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016 13:36
Mieszkaniec niewielkiego Rząśnika koło Świerzawy na Dolnym Śląsku, ginekolog położnik w lwóweckim szpitalu, dr Henryk Mazurek pewnego dnia decyduje się wyruszyć w świat z medyczną misją.
Audio

Co takiego się stało, że przewrócił swoje życie zawodowe i prywatne do góry nogami? Jako pracownik Polskiej Misji Medycznej , a potem Lekarz Bez Granic prowadził szpital w Czadzie,  na Wybrzeżu Kości Słoniowej, kilkakrotnie pracował  na Haiti po trzęsieniu ziemi, w Kongo, w Dżibuti, Etiopii, Gabonie i – jako ostatni biały (czyli w języku swahili: mzungu) lekarz - w największym obozie dla uchodźców w Dadaab, na granicy somalijsko-kenijskiej.  Pracę i podróże z ostatnich dziesięciu lat dokumentuje na fotografiach, pokazanych już w jeleniogórskiej galerii BWA, a jego kolekcja afrykańskich pamiątek znajdzie się wkrótce na wystawie w Muzeum Karkonoskim.

Reportaż "Mzungu wrócił" Doroty Jaśkiewicz-Łebek w środę, 2 marca 2016 ok. 15.30 w Jedynce.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Szczęście jest teraz" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 09:11
Szczęście i spokój odnaleźli w Górach Kaczawskich. Ich dom nie jest podłączony do sieci energetycznej. Bo za daleko. Takiego właśnie miejsca i życia szukali Sylwia i Tomek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Natasza nie idzie do szkoły" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2015 14:15
Czasem jest kontra (systemowi edukacji), czasem: "bo nie ma innego wyjścia" (np.: ze względu na stan zdrowia dziecka), ale coraz częściej edukacja domowa to świadomy wybór rodziców, którzy stawiają na indywidualny i bardziej naturalny rozwój dziecka.
rozwiń zwiń