X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Kaznodzieje Świętych Relikwii” - reportaż Doroty Bonieckiej – Górny

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 18:39
W Wielki Piątek Chrześcijanie wspominają mękę i śmierć Jezusa. To czas kiedy zatrzymujemy się przy różnych relikwiach świadczących o męczeńskiej śmierci i Zmartwychwstaniu Jezusa takich jak Całun Turyński czy Welon z Manoppello.
Audio

O niezwykłości, historii i autentyczności tych Płócien przeprowadzą nas Paulista Ojciec Zbigniew Dudek, który od 1999 roku opiekuje się wierną kopią Całunu Turyńskiego i jeździ z nią z rekolekcjami po całej Polsce i Grzegorz Górny dziennikarz i autor książki „Świadkowie Tajemnicy” o Świętych Relikwiach.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Doroty Bonieckiej – Górny zatytułowanego „Kaznodzieje Świętych Relikwii” w piątek 25 marca 2016 roku, w radiowej Jedynce, o godz.15.30

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Święta kiedyś i dziś” - Dorota Boniecka-Górny

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2013 08:38
Czwartek, 28 marca 2013, godz.18.15, Program 3. "Przynajmniej raz w roku, na Wielkanoc umyj się" - takie powiedzenie i wiele innych tradycji wielkanocnych było kiedyś bardzo powszechne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Krok po kroku" - Dorota Boniecka-Górny

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2016 14:39
Stowarzyszenie "Amicus", działające przy jednej z parafii w Legionowie, utworzyło warsztaty terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych. Zapewniają one rehabilitację społeczną i zawodową.
rozwiń zwiń