X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„O obrazach i innych takich” – reportaż Aleksandry Łapkiewicz – Kalinowskiej

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2016 11:32
Audycja poświęcona ostatniej dekadzie życia wybitnego artysty Jerzego Stajudy. Stajuda – malarz, akwarelista, ale także publicysta, był postacią niezwykle ważną dla warszawskiego środowiska kultury.
Audio

Jego mieszkanie przy Wiejskiej w latach 80-tych pełniło rolę salonu artystycznego. 24 lata po śmierci Stajudy autorka zastanawia się, na czym polegała niezwykła siła jego oddziaływania i czy poprzez materialne świadectwa można zbliżyć się do tej postaci. O Jerzym Stajudzie opowiadają: Aleksandra Semenowicz – jego partnerka życiowa, przyjaciele – artysta Grzegorz Kowalski i krytyk literacki Tadeusz Nyczek oraz uczeń – artysta Paweł Althamer.

"O obrazach i innych takich" - reportaż Aleksandry Łapkiewicz – Kalinowskiej, w nocy z poniedziałku (20.06) na wtorek, po godzinie 1.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Szczęściara" - reportaż Aleksandry Łapkiewicz-Kalinowskiej

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2016 10:00
- Bardzo zależało mi, by uwiecznić tę dziadkową historię - mówi chora na SM Alina, wnuczka cichociemnego, a po wojnie "zwykłego człowieka” i niezwykłego dziadka.
rozwiń zwiń