Reportaż

"Patrycja" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2016 16:25
Wielki talent, a przy tym ogromna skromność. Pozorna kruchość i wewnętrzna siła. Umiejętność słuchania i widzenia tego, czego nie widzą inni. Taka była Patrycja Gruszyńska-Ruman.
Audio

Za swoje reportaże otrzymała wiele nagród, m.in.: Prix Italia, Nagrodę Główną Wolności Słowa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Białą Kobrę Grand Prix XVIII Festiwalu Mediów Człowiek w Łodzi, nagrodę im. Witolda Zadrowskiego Melchiory 2008, stypendium im. Jacka Stwory, nagrodę główną konkursu Audio Foto Doc, Grand Press 2011, Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji 2011, Nagrodę Srebrnego Melchiora 2013.

W 2009 roku została Radiowym Reportażystą Roku.

Była nie tylko dociekliwą i utalentowaną dziennikarką, ale przede wszystkim mądrą, wrażliwą i ciepłą osobą.

W audycji Patrycję wspominają: Irena Piłatowska-Mądry - redaktor naczelny Studia Reportażu i Dokumentu PR, reportażystki: Janina Jankowska, Katarzyna Michalak, Magda Balcerak oraz Rafał Porzeziński - dyrektor radiowej Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Jakuba Tarki zatytułowanego "Patrycja" dziś (1.09) w Trójce ok. 18.15.

Zobacz więcej na temat: Jakub Tarka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Polcia" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 11:05
Pola to urocza, radosna, bardzo bystra dziewczynka. Uwielbia chodzić do szkoły, uczy się świetnie. Kocha spacery z tatą i zabawę z rówieśnikami. Jest niezwykle kontaktowa i towarzyska. To radość i szczęście rodziców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mniej znana historia" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 16:45
Słysząc "pomordowani na Wschodzie" myślimy przede wszystkim o oficerach Wojska Polskiego, zawodowych żołnierzach. Niewielu z nas jednak zdaje sobie sprawę ze skali morderstw popełnionych przez NKWD na polskich policjantach.
rozwiń zwiń