X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Poza czasem" - reportaż Olgi Mickiewicz i Beaty Kwiatkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 15:16
„Najtrudniejsze dla kobiety jest, jak kończy trzydzieści lat, bo wtedy wie, że opuszcza młodość. Tak stało się ze mną. A potem to już była tylko zabawa!” – mówiła Danuta Szaflarska o upływie czasu. Ta wybitna aktorka przeżyła 102 lata, niemal do końca będąc aktywną zawodowo.
Audio

Miała ogromne doświadczenie, szczególny szacunek do swojej pracy i do ludzi, którzy ją otaczali. Każde nowe wyzwanie zawodowe traktowała jednak jak debiut. Szła przez życie z „uśmiechniętymi" oczami, góralskim charakterem, rewelacyjną pamięcią. Jakby była młodą dziewczyną.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Olgi Mickiewicz i Beaty Kwiatkowskiej "Poza czasem" w nocy z poniedziałku na wtorek, dziesięć minut po północy w radiowej Jedynce.

W reportażu wykorzystano:

Fragmenty filmów: „ Zakazane piosenki”, „Dwie godziny”, „Pora umierać”, „Między nami dobrze jest” (za zgodą i dzięki uprzejmości TR Warszawa) oraz „Inny świat”, fragment koncertu "W trzydziestą rocznicę męczeńskiej śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki" oraz fragmenty ścieżki dźwiękowej z filmu „Pora umierać”.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak