Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Studio Reportażu i Dokumentu
Agnieszka Walewicz 08.08.2017

"Syberia Artioma" – reportaż Antoniego Rokickiego

Artiom Czernyszew pochodzi z Syberii. Obecnie mieszka w Polsce, jest redaktorem jedynego polonijnego radia w Rosji – "Rodacy".
Artiom Czernyszew w stroju chakaskiego szamanaArtiom Czernyszew w stroju chakaskiego szamana Fot. archiwum domowe Artioma Czernyszewa

4 doby tyle czasu spędza w pociągu Artiom Czernyszew podczas podróży do rodzinnego domu na Syberii. Od ponad siedmiu lat mieszka w Polsce, gdzie studiuje dziennikarstwo oraz historię. Jest redaktorem jedynego polonijnego radia w Rosji – "Rodacy". Przyjazd do Polski był spełnieniem jego marzeń, bo to ojczyzna jego babci. Artiom często odpowiada nowo poznanym osobom na pytanie, jaki klimat panuje na Syberii. Jak się okazuje, latem panują tam wysokie temperatury, a niektóre regiony przypominają mu polskie Mazury.

 

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Syberia Artioma” na antenie radiowej Czwórki we wtorek 8 sierpnia o godz. 21.45.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe