X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Szkoła na granicy"-reportaż Adama Bogoryja-Zakrzewskiego

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2017 10:20
Szkoła podstawowa z polskim językiem wykładowym w czeskim Cieszynie nie jest już w stanie przyjąć wszystkich chętnych uczniów z Polski. Co decyduje o tak dużej popularności czeskiej szkoły wśród polskich uczniów?
Audio


Chętnych do tej szkoły jest więcej niż miejsc. Nie jest to elitarna uczelnia, lecz publiczna szkoła podstawowa z językiem polskim w czeskim Cieszynie. Powstała przede wszystkim dla mniejszości polskiej na Zaolziu. Trafia do niej także coraz więcej dzieci z Polski: Cieszyna i jego okolic. Już co szósty uczeń w tej placówce w czeskim Cieszynie to obywatel Rzeczpospolitej. Co decyduje o tak dużej  popularności tej szkoły, skoro nauczyciele są wymagający, a nauka trwa o tydzień dłużej niż w Polsce?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Adama Bogoryja-Zakrzewskiego pt. „Szkoła na granicy”
dziś w Trójce, tj. w poniedziałek 28. 08. 2017 r. o 18.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak