X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Przepłynąć morze” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2017 11:22
Sebastian Karaś jako pierwszy człowiek na świecie pokonał wpław dystans 100 km z Kołobrzegu na duńską wyspę Bornholm. Spędził w wodzie ponad 28 godzin. Jak mówi, poczuł się w końcu spełnionym sportowcem.
Audio
  • Przepłynąć morze – reportaż Antoniego Rokickiego

Na basen w rodzinnym Elblągu zabierała go mama. Z czasem przygoda z pływaniem stała się sposobem na życie i największą pasją. W 2015 roku Sebastian został polskim rekordzistą w najszybszym przepłynięciu kanału La Manche. Kilka tygodni po tym sukcesie w jego głowie narodził się pomysł, by zrealizować kolejne marzenie: przepłynąć Bałtyk. Pierwsza próba przepłynięcia z Kołobrzegu na Bornholm, która odbyła się rok temu, nie powiodła się – pływak zmagał się z chorobą morską oraz tzw. martwą falą. W tym roku ponownie wszedł do wody, by zmierzyć się z Bałtykiem. Kiedy po 28 godzinach i 26 minutach dotarł na brzeg Bornholmu, zadał sobie pytanie: jak ja to zrobiłem? Dziś przyznaje, że przepłynięcie Bałtyku przyniosło mu sportowe spełnienie, którego mu… brakowało.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu „Przepłynąć morze” autorstwa Antoniego Rokickiego na antenie radiowej Trójki w środę 11 października o godz. 18.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pływackie Mount Everest" – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2015 10:08
20 września Sebastian Karaś przepłynął wpław kanał La Manche. Pobił tym samym rekord Polski, pokonując 41 kilometrów w niespełna dziewięć godzin. Walczył z zimną wodą, falami, silnymi prądami i własną psychiką. Dotarł do celu dzięki bliskim, którzy płynęli obok niego na łodzi asekuracyjnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Afryka zmienia” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2017 09:52
- Afryka zmienia. Nie wraca się z niej takim samym człowiekiem – usłyszała od swoich kolegów z roku Anna Marciniak, studentka medycyny z Warszawy. W lipcu poleciała do Kenii na pierwszą w swoim życiu misję. Razem z zespołem przebadała ponad 500 kobiet. Wyjazd odbył się w ramach projektu studentów medycyny z Poznania „Leczymy z misją”.
rozwiń zwiń