Logo Polskiego Radia
Studio Reportażu i Dokumentu
Agnieszka Walewicz 09.01.2018

„Miej to z głowy” – reportaż Antoniego Rokickiego

Stowarzyszenie „Czas, przestrzeń, tożsamość” realizuje projekt poświęcony zdrowiu psychicznemu. Zwraca tym samym uwagę, jak walczyć ze stresem powstałym w wyniku wykonywanej przez nas pracy.
W chórze Akademii Morskiej w Szczecinie śpiewają studenci, ale też absolwenci uczelni. Jak mówią niektórzy z nich, występy na wielkiej scenie to sposób na radzenie sobie z codziennym stresem.W chórze Akademii Morskiej w Szczecinie śpiewają studenci, ale też absolwenci uczelni. Jak mówią niektórzy z nich, występy na wielkiej scenie to sposób na radzenie sobie z codziennym stresem. fot. Antoni Rokicki
Posłuchaj
  • „Miej to z głowy” – reportaż Antoniego Rokickiego.mp3
Czytaj także

Stowarzyszenie „Czas, przestrzeń, tożsamość” ze Szczecina realizuje na zlecenie Ministerstwa Zdrowia projekt pod nazwą „Ocena kondycji psychicznej”. Zbada przedstawicieli kilku grup zawodowych, m.in. policjantów, nauczycieli, urzędników z ośmiu województw. Badania będą dotyczyły zaburzeń nastroju oraz stresu wynikającego z danej pracy. Śpiew w chórze akademickim czy wspólne morsowanie – tym czynnościom oddają się po godzinach pracy bohaterowie reportażu. 

Zapraszamy do wysłuchania reportażu pt. „Miej to z głowy” autorstwa Antoniego Rokickiego na antenie radiowej Trójki we wtorek (9 stycznia) o godz. 18.15.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe