Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Studio Reportażu i Dokumentu
Agnieszka Walewicz 09.01.2018

„Miej to z głowy” – reportaż Antoniego Rokickiego

Stowarzyszenie „Czas, przestrzeń, tożsamość” realizuje projekt poświęcony zdrowiu psychicznemu. Zwraca tym samym uwagę, jak walczyć ze stresem powstałym w wyniku wykonywanej przez nas pracy.
W chórze Akademii Morskiej w Szczecinie śpiewają studenci, ale też absolwenci uczelni. Jak mówią niektórzy z nich, występy na wielkiej scenie to sposób na radzenie sobie z codziennym stresem.W chórze Akademii Morskiej w Szczecinie śpiewają studenci, ale też absolwenci uczelni. Jak mówią niektórzy z nich, występy na wielkiej scenie to sposób na radzenie sobie z codziennym stresem. fot. Antoni Rokicki
Posłuchaj
  • „Miej to z głowy” – reportaż Antoniego Rokickiego.mp3
Czytaj także

Stowarzyszenie „Czas, przestrzeń, tożsamość” ze Szczecina realizuje na zlecenie Ministerstwa Zdrowia projekt pod nazwą „Ocena kondycji psychicznej”. Zbada przedstawicieli kilku grup zawodowych, m.in. policjantów, nauczycieli, urzędników z ośmiu województw. Badania będą dotyczyły zaburzeń nastroju oraz stresu wynikającego z danej pracy. Śpiew w chórze akademickim czy wspólne morsowanie – tym czynnościom oddają się po godzinach pracy bohaterowie reportażu. 

Zapraszamy do wysłuchania reportażu pt. „Miej to z głowy” autorstwa Antoniego Rokickiego na antenie radiowej Trójki we wtorek (9 stycznia) o godz. 18.15.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe