Reportaż

„Nick. Tylko po polsku” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 11:41
Nick Sinckler rozpoczynał muzyczną karierę w Nowym Jorku. Pewnego dnia stwierdził, że przeprowadzi się do Europy. Od 11 lat mieszka w Polsce, a jego marzeniem jest wydanie w pełni polskojęzycznej płyty.
Audio

Nick Sinckler śpiewał w chórkach takich wokalistek jak Natalia Kukulska czy Kayah, nagrał kilkadziesiąt utworów, ale nie wydał jeszcze swojej solowej płyty. W tym roku zamierza spełnić to marzenie – trwają końcowe prace nad wydaniem w pełni polskojęzycznego albumu. W jego produkcję są zaangażowani m.in.: Mateusz Krautwurst, Kasia Dereń, Bartosz Mazur. Śpiewanie w języku polskim jest dla Nicka sporym wyzwaniem, dlatego wokalista uczęszcza na korepetycje z języka polskiego. Nick uwielbia zmiany, ale jest coś, czego nie chce w swoim życiu zmieniać – miejsca zamieszkania. Czuje, że Polska to jego miejsce.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Nick. Tylko po polsku” na antenie radiowej Trójki w poniedziałek 26 lutego o godz. 18.45.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Pjus” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2017 08:00
Karol Nowakowski znany jako Pjus to raper z wyjątkową historią. Właśnie wydał album, jakiego jeszcze na rynku muzycznym nigdy nie było. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Rapująca teściowa” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2018 08:00
Ona pisze teksty. On gra na gitarze. Cztery lata temu za namową rodziny założyli zespół „Teściowa śpiewa”.
rozwiń zwiń