X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Druga młodość” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2018 13:32
Praca statysty na planie zdjęciowym to jeden ze sposobów na ciekawe zajęcie na emeryturze. Jak mówią seniorzy, przez chwilę można poczuć się jak prawdziwa gwiazda.
Audio

Paulina Braun, założycielka Dancingu Międzypokoleniowego, pracowała kiedyś w agencji castingowej. To doświadczenie pozwoliło jej na założenie własnej agencji, w której pomaga seniorom znaleźć pracę statysty lub epizodysty. Paulina szuka osób, które nigdy wcześniej nie występowały przed kamerą czy mikrofonem. Dzięki jej zaangażowaniu seniorzy z Warszawy są w stanie dorobić sobie do emerytury. Walczą też z samotnością i codzienną rutyną.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Druga młodość” w magazynie Polskiego Radia 24 "O sobie samych" w niedzielę 11 marca o godz. 22.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak