Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Studio Reportażu i Dokumentu
Agnieszka Walewicz 12.03.2018

„Kasety z dzieciństwa” – reportaż Antoniego Rokickiego

Daria Wereszczyńska przez kilka lat wysyłała ojcu pracującemu za granicą kasety magnetofonowe. Opowiadała na nich z mamą o swojej wielkiej tęsknocie za tatą. Jakie wspomnienia wracają do niej po trzydziestu latach?
Daria Wereszczyńska do dzisiaj trzyma w domu kasety sprzed 30 lat, na których nagrywała się razem z mamą.Daria Wereszczyńska do dzisiaj trzyma w domu kasety sprzed 30 lat, na których nagrywała się razem z mamą. fot. archiwum prywatne Darii Wereszczyńskiej
Posłuchaj
  • „Kasety z dzieciństwa” – reportaż Antoniego Rokickiego.mp3
Czytaj także

Kiedy Daria była dzieckiem, jej ojciec wyjechał za granicę. Nie potrafiła jeszcze czytać ani pisać, więc jej tata wpadł na pomysł, by co pewien czas nagrywać kasety. Daria opowiadała mu o swoich ocenach w szkole, pierwszej miłości oraz wielkiej tęsknocie. Po powrocie taty do kraju, zaczęła z nim odbudowywać relacje. Nie było to jednak proste.

 

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Kasety z dzieciństwa” na antenie radiowej Trójki w poniedziałek 12 marca o godz. 18.15.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe