X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Bezpieczny start” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2018 12:40
Chociaż infrastruktura rowerowa w Polsce stale się rozwija, nadal wielu rowerzystów nie czuje się bezpiecznie podczas jazdy na dwóch kółkach. Jak się przygotować do rozpoczęcia sezonu rowerowego i jak dbać o własne bezpieczeństwo?
Audio
  • Bezpieczny start - reportaż Antoniego Rokickiego.mp3

Przed rozpoczęciem sezonu rowerowego warto sprawdzić, czy sprzęt nie wymaga naprawy lub konserwacji. Zachęca do tego swoich klientów Michał Kutyła, założyciel grupy kolarskiej „Absolute Bikes Team” oraz właściciel sklepu rowerowego w Pruszkowie. Choć sam nie miał nigdy poważnego wypadku z udziałem kierowcy samochodu, często słyszy od swoich zawodników o tzw. „wyprzedzaniu na gazetę”. Odpowiedzią na ten problem jest kampania edukacyjna „150 cm dla rowerzysty”, którą prowadzi Piotr Łuczyński ze stowarzyszenia „Zdrowy rower”. Wyjaśnia kierowcom, jak ważne jest zachowanie odległości od rowerzystów, podczas wyprzedzania ich na drodze.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Bezpieczny start” w magazynie Polskiego Radia 24 „O sobie samych” w niedzielę 22 kwietnia o godz. 22.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Skacząc po rekordy” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 14:20
Krystian Herba wskakuje rowerem po schodach najwyższych budynków na świecie. Jest pięciokrotnym rekordzistą Guinnessa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„W moich rękach” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2018 08:00
Agnieszka Żebrowska przez sześć lat umawiała się na randki przez internet. Poznała w ten sposób Michała, któremu pewnego dnia zdecydowała się oświadczyć…
rozwiń zwiń