X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Spacerem po Wilnie” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 11:00
Polacy mieszkający na Wileńszczyźnie podtrzymują polskie tradycje. Jak mówią niektórzy, Litwa jest ich ojczyzną, a Polska – macierzą. 
Audio
  • Spacerem po Wilnie – reportaż Antoniego Rokickiego.mp3

Andrzej Kostygin od kilkunastu lat oprowadza polskie wycieczki po Wilnie. Zabiera turystów w takie miejsca jak Ostra Brama czy cmentarz na Rossie. Często w trakcie tych spotkań opowiada, jakie wartości są przekazywane młodym pokoleniom, wychowywanym na Wileńszczyźnie. Jedną z grup, która bierze udział w obchodach polskich świąt narodowych, jest Wileńska Młodzież Patriotyczna. O tym, jak poznają polskie tradycje, opowiada Magdalena Bartoszewicz – prezes WMP.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Spacerem po Wilnie” na antenie Trójki we wtorek 1 maja ok. godz. 17.30.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Nick. Tylko po polsku” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 11:41
Nick Sinckler rozpoczynał muzyczną karierę w Nowym Jorku. Pewnego dnia stwierdził, że przeprowadzi się do Europy. Od 11 lat mieszka w Polsce, a jego marzeniem jest wydanie w pełni polskojęzycznej płyty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Tekst i ja” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 10:58
Praca lektora filmowego jest marzeniem wielu ludzi. Na czym polega magia tego zawodu i jak znaleźć własną drogę do studia lektorskiego? 
rozwiń zwiń