X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Szczęście na Hawajach"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 10:30
Bogusław Szedny wyjechał do Stanów Zjednoczonych na dwa miesiące wakacji. Kiedy otrzymał pracę w Chicago, zdecydował, że jednak tam zostanie. Spędził w USA 8 lat.
Audio
  • Szczęście na Hawajach - reportaż Joanny Bogusławskiej.mp3

Pracował w agencji reklamowej, później prowadził firmę, ale gdy kryzys gospodarczy spowodował, że było coraz gorzej, sprzedał swoje udziały i wyjechał na Hawaje. Tam spędził ponad 2 lata. Przez pierwszy rok wynajmował dom blisko oceanu, jeździł kabrioletem, a gdy wydał wszystkie oszczędności - kolejne 12 miesięcy spędził jako bezdomny na wyspie Kauai. Mieszkał w namiocie niedaleko posiadłości Julii Roberts i Pierce'a Brosnana. Chodził do Banku Żywności po jedzenie. Kiedy udało mu się sprzedać cabriolet, wrócił do Polski. Teraz dzieli się swoimi doświadczeniami, jak szczęśliwie żyć.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Szczęście na Hawajach", w Trójce, 23 maja 2018, o godz. 18.45.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Miłość z Hawajów" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2013 21:35
Środa, 3 kwietnia 2013 roku, godz. 21.14, Program 1. Poznali się w Polsce, zimy spędzają na Hawajach. Uczą innych, jak powinno się grać w golfa.
rozwiń zwiń