Reportaż

"Szczęście na Hawajach"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 10:30
Bogusław Szedny wyjechał do Stanów Zjednoczonych na dwa miesiące wakacji. Kiedy otrzymał pracę w Chicago, zdecydował, że jednak tam zostanie. Spędził w USA 8 lat.
Audio
  • Szczęście na Hawajach - reportaż Joanny Bogusławskiej.mp3

Pracował w agencji reklamowej, później prowadził firmę, ale gdy kryzys gospodarczy spowodował, że było coraz gorzej, sprzedał swoje udziały i wyjechał na Hawaje. Tam spędził ponad 2 lata. Przez pierwszy rok wynajmował dom blisko oceanu, jeździł kabrioletem, a gdy wydał wszystkie oszczędności - kolejne 12 miesięcy spędził jako bezdomny na wyspie Kauai. Mieszkał w namiocie niedaleko posiadłości Julii Roberts i Pierce'a Brosnana. Chodził do Banku Żywności po jedzenie. Kiedy udało mu się sprzedać cabriolet, wrócił do Polski. Teraz dzieli się swoimi doświadczeniami, jak szczęśliwie żyć.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Szczęście na Hawajach", w Trójce, 23 maja 2018, o godz. 18.45.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Miłość z Hawajów" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2013 21:35
Środa, 3 kwietnia 2013 roku, godz. 21.14, Program 1. Poznali się w Polsce, zimy spędzają na Hawajach. Uczą innych, jak powinno się grać w golfa.
rozwiń zwiń