X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Pomost" - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2018 11:00
Dopiero teraz, majac prawie trzydzieści lat, dopiero teraz zacząłem żyć na nowo.
Audio

Co się dzieje z więźniami, którzy po wielu latach spędzonych w odosobnieniu wychodzą na wolność? Zazwyczaj nie mają się gdzie podziać. Nikt na nich nie czeka. Do tego duża część z nich, boryka się z uzależnieniami od alkoholu, narkotyków. Często  właśnie te uzależnienia miały wpływ na czyny, za które zostali skazani.
Przeprowadzane badania wskazują, że statystycznie 80% byłych więźniów trafia  znowu za kraty. Fundacja Pomost z Zabrza, od trzech lat prowadzi ośrodek resocjalizacyjny, w którym kilkudziesięciu byłych więźniów, ma szansę wrócić do życia w społeczeństwie. Organizuje roczne programy pozwalające więźniom, po okresie spędzonym za kratami, na nowo przystosować się do norm  życia społecznego. Po ich ukończeniu podopieczni mogą spędzić jeszcze rok w jednym z trzech mieszkań readaptacyjnych, które Fundacja dostała  od miasta. O swoim życiu po więzieniu, opowiadają – Edward Szeliga założyciel fundacji, JustynaWawszków - psycholog i korzystający z pomocy  ośrodka.

 "Pomost" - reportaż Grażyny Wielowieyskiej, wtorek, 19 czerwca, godzina 0.15, Program I.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Wielowieyska reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pies w celi"- reportaż Grażyny Wielowieyskiej

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2011 21:00
Środa, 16 listopada, godzina 18.15, Program 3. Od wielu już lat w Stanach Zjednoczonych jedną z wykorzystywanych metod resocjalizacji więźniów jest dogoterapia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ikony wychodzą z aresztu" - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2013 09:00
Środa, 19 czerwca 2013, godzina 21.14, Program 1. Osadzeni w Areszcie Śledczym w Białymstoku, recydywiści z długimi wyrokami, biorą udział w warsztatach pisania ikon.
rozwiń zwiń