X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Nie zgubić siebie” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 11:50
Karolina Muller w wieku 15 lat stanęła przed wielką życiową decyzją.
Audio

Karolina Muller miała 15 lat, kiedy będąc na wakacjach otrzymała od fotografki napotkanej na ulicy wizytówkę znanej zagranicznej agencji modelek. Rok później chodziła po wybiegu z najpopularniejszymi supermodelkami na świecie. Mama Karoliny była przeciwna rozpoczynaniu kariery w tak młodym wieku. Po wielu trudnych rozmowach z mężem pozwoliła córce na wyjazd za granicę. Karolina starała się nie zawieść rodziców, a także nie zgubić samej siebie w wielkim świecie mody. Po zakończeniu kariery zaczęła pracować jako aktorka. Wystąpiła w takich filmach jak: „Burning Blue”, „Uwiedziony” czy „Imperialiści są wśród nas!”. Obecnie mieszka w Szwajcarii, planuje regularnie przyjeżdżać do Polski, by brać udział w castingach do rodzimych filmów. Jak mówi, odkrywa ojczyznę na nowo.


Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Nie zgubić siebie” na antenie radiowej Czwórki we wtorek 19 czerwca o godz. 21.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Tekst i ja” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 10:58
Praca lektora filmowego jest marzeniem wielu ludzi. Na czym polega magia tego zawodu i jak znaleźć własną drogę do studia lektorskiego? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Spacerem po Wilnie” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 11:00
Polacy mieszkający na Wileńszczyźnie podtrzymują polskie tradycje. Jak mówią niektórzy, Litwa jest ich ojczyzną, a Polska – macierzą. 
rozwiń zwiń