Reportaż

„Nie zgubić siebie” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 11:50
Karolina Muller w wieku 15 lat stanęła przed wielką życiową decyzją.
Audio

Karolina Muller miała 15 lat, kiedy będąc na wakacjach otrzymała od fotografki napotkanej na ulicy wizytówkę znanej zagranicznej agencji modelek. Rok później chodziła po wybiegu z najpopularniejszymi supermodelkami na świecie. Mama Karoliny była przeciwna rozpoczynaniu kariery w tak młodym wieku. Po wielu trudnych rozmowach z mężem pozwoliła córce na wyjazd za granicę. Karolina starała się nie zawieść rodziców, a także nie zgubić samej siebie w wielkim świecie mody. Po zakończeniu kariery zaczęła pracować jako aktorka. Wystąpiła w takich filmach jak: „Burning Blue”, „Uwiedziony” czy „Imperialiści są wśród nas!”. Obecnie mieszka w Szwajcarii, planuje regularnie przyjeżdżać do Polski, by brać udział w castingach do rodzimych filmów. Jak mówi, odkrywa ojczyznę na nowo.


Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Nie zgubić siebie” na antenie radiowej Czwórki we wtorek 19 czerwca o godz. 21.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Tekst i ja” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 10:58
Praca lektora filmowego jest marzeniem wielu ludzi. Na czym polega magia tego zawodu i jak znaleźć własną drogę do studia lektorskiego? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Spacerem po Wilnie” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2018 11:00
Polacy mieszkający na Wileńszczyźnie podtrzymują polskie tradycje. Jak mówią niektórzy, Litwa jest ich ojczyzną, a Polska – macierzą. 
rozwiń zwiń