Reportaż

"Pies daje radość" - reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2018 09:00
Enzo jest owczarkiem australijskim. Od szczeniaka był szkolony na psa terapeutę, później na psa ratownika. Karolina Labes kupiła go z hodowli, kiedy po chorobie stawów lekarz zalecił jej dużo ruchu.
Audio
  • Pies daje radość - reportaż Joanny Bogusławskiej.mp3

Postanowiła zostać wolontariuszką w Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom. Enzo ma łapy pełne roboty. Karolina Labes wraz z Magdą Nawerecką ze Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom odwiedzają seniorów, m. in w Centrum Alzhaimera, dzieci w szpitalach, Klinice Budzik, szkołach. Poprzez pracę z psem ludzie zapominają o swojej chorobie. Pies daje im radość i chęć do życia. Wiele osób czeka na ta spotkania. To ogromna praca, ale dzięki pracy z psem, z którym tworzą zgrany duet, Karolina pozbyla się problemów ze swoim zdrowiem.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Pies daje radosć", w Czwórce, 18 lipca o godz. 21.15.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska

Czytaj także

"Krzesiwo" - reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2018 11:10
Teatr Krzesiwo założył 25 lat temu wychowawca i reżyser teatralny Ryszard Polaszek. W teatrze występują uczniowie i absolwenci Osrodka Szkolno- Wychowczego im. dr. Zofii Galewskiej przy ul. Koźmińskiej w Warszawie. Występują na scenie jak zawodowi aktorzy, grają spektakle wystawiane na deskach teatrów.
rozwiń zwiń