X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Aktywni z cukrzycą” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2018 12:36
Eugeniusz Śnieżko prowadzi team „Aktywni z cukrzycą”. Jego zawodnicy zdobywają medale w najważniejszych zawodach triathlonowych w Polsce.
Audio

Eugeniusz Śnieżko cztery lata temu założył na Facebooku stronę „Aktywni z cukrzycą”. Obecnie prowadzi stowarzyszenie o tej samej nazwie, które tworzą diabetycy pasjonujący się sportem, a dokładnie triathlonem. Maja Makowska dołączyła do drużyny dwa lata temu. Od tego czasu regularnie startuje w zawodach, zdobywa liczne medale. Pokazuje, że mimo obaw lekarzy, choroba nie wyklucza ze sportowego trybu życia. Co „Aktywnym z cukrzycą” daje przełamywanie własnych granic?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Aktywni z cukrzycą” na antenie radiowej Czwórki we wtorek 31 lipca o godz. 21.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Nie zgubić siebie” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 11:50
Karolina Muller w wieku 15 lat stanęła przed wielką życiową decyzją.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Wieś z pomysłem” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2018 10:19
W niewielkiej żuławskiej wiosce Oleśno od kilku lat działa stowarzyszenie „Wieś z pomysłem”. Prowadzi je Marlena Szwemińska, która próbuje odnaleźć w ludziach… mistrzów.
rozwiń zwiń