X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Egzamin” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2018 12:40
Dla niektórych egzamin na prawo jazdy to jeden z najbardziej stresujących egzaminów w życiu. Niebawem przyszłych kursantów kategorii B czekają zmiany w nauce jazdy.
Audio

Jedną ze zmian będzie możliwość nauki jazdy pod nadzorem rodzica, który posiada prawo jazdy. Kursant będzie musiał jednak zdać egzamin wewnętrzny, zanim wsiądzie do samochodu z członkiem rodziny. – Mimo zdanego egzaminu wewnętrznego ludzie też popełniają błędy. W samochodzie nauki jazdy mam dodatkowy pedał hamulca oraz sprzęgła. Rodzic takiej możliwości nie będzie miał. Co w przypadku kolizji, jakiegokolwiek zagrożenia? Rodzic nie będzie w stanie zareagować – mówi Andrzej Grabowski, instruktor jazdy. Z kolei Sławomir Moszczyński z Automobilklubu Polska zauważa, że rodzic będzie miał za zadanie jedynie „doszkolić” młodego kierowcę, po skończonym kursie nauki jazdy. Jakich zmian mogą się jeszcze spodziewać przyszli kursanci?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Egzamin” w audycji PR24 „Sami o sobie” w sobotę 11 sierpnia po godz. 20.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Aktywni z cukrzycą” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2018 12:36
Eugeniusz Śnieżko prowadzi team „Aktywni z cukrzycą”. Jego zawodnicy zdobywają medale w najważniejszych zawodach triathlonowych w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Inaczej” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2018 21:50
Aneta i Hubert Samorajowie są małżeństwem od 17 lat. Nie mają okazji umawiać się na randki, a na wakacje zdarza im się wyjeżdżać osobno. Mimo to tworzą zgraną, będącą dla wielu wzorem, parę. 
rozwiń zwiń