X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Historia ożywiona” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2018 16:44
W Mińsku Mazowieckim przygotowywana jest wyjątkowa inscenizacja historyczna „Mińsk 1920”. Odbędzie się ona 18-19 sierpnia.
Audio

Cud nad Wisłą z 1920 roku kojarzony jest głównie z bitwą pod Radzyminem. Jednak wojna polsko-bolszewicka rozgrywała się także w wielu innych miejscowościach, takich jak Mińsk Mazowiecki. W najbliższy weekend odbędzie się tam inscenizacja historyczna pn. „Mińsk 1920”. Zenon Duszczyk z Towarzystwa Pamięci 7. Pułku Ułanów Lubelskich w Mińsku Mazowieckim jest jednym z organizatorów inscenizacji. Jak zapowiada, widzowie zobaczą zajęcie miasta przez bolszewików, a następnie jego wyzwolenie w wyniku Cudu nad Wisłą.  Organizatorami inscenizacji oraz pikniku są: Muzeum Ziemi Mińskiej, Towarzystwo Pamięci 7. Pułku Ułanów Lubelskich w Mińsku Mazowieckim, Narodowe Centrum Kultury.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Historia ożywiona” na antenie radiowej Trójki w środę 15 sierpnia o godz. 9.30.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Inaczej” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2018 21:50
Aneta i Hubert Samorajowie są małżeństwem od 17 lat. Nie mają okazji umawiać się na randki, a na wakacje zdarza im się wyjeżdżać osobno. Mimo to tworzą zgraną, będącą dla wielu wzorem, parę. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Egzamin” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2018 12:40
Dla niektórych egzamin na prawo jazdy to jeden z najbardziej stresujących egzaminów w życiu. Niebawem przyszłych kursantów kategorii B czekają zmiany w nauce jazdy.
rozwiń zwiń