X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Niewidzialny świat czyli bohater zbiorowy" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2018 13:03
Na ogół przechodzimy koło nich obojętnie. Ba! Nawet nie myślimy o tym, że koło nich przechodzimy. I że dźwigamy ich kilogramy w sobie i że… jesteśmy od nich całkowicie uzależnieni. Czasami się nimi straszy, a przecież towarzyszą nam od pierwszej do ostatniej sekundy życia.
Audio

Żyjemy w oceanie mikroorganizmów, które są wszędzie: w powietrzu, w wodzie, w żywności, w naszym ciele. To prawdziwi bohaterowie życia! Wszelkich  procesów, zachodzących w świecie biologicznym. One żyją dzięki nam i nas utrzymują przy życiu. Ta cudowna symbioza zasługuje na szacunek.  Poznanie tych zależności  jest kluczem do zagadki biologicznej egzystencji na Ziemi.  Może zrozumienie, kiedy bakterie wywołują choroby i dlaczego, pozwoli nam spojrzeć na nie innym okiem?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Doroty Jaśkiewicz-Łebek "Niewidzialny świat czyli bohater zbiorowy". Reportaż został wyemitowany w niedzielę, 2 września, w Jedynce.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak