X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Konstruktor” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2018 12:10
Michał Raczkowski chciałby zmieniać świat za pomocą druku 3D. Marzy mu się założenie własnej firmy produkującej protezy oraz… lot w kosmos.
Audio

Michał Raczkowski ma 16 lat i jest początkującym konstruktorem. Od dziecka pasjonowała go robotyka oraz druk 3D. W domowych warunkach wydrukował niedawno protezę ręki dla swojej niepełnosprawnej nauczycielki Pauliny Malinowskiej-Kowalczyk. Michał marzy, by w przyszłości założyć własną firmę i pracować nad rozwojem maszyn i robotów. Jakie jeszcze ma marzenia?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Konstruktor” na antenie radiowej Czwórki w poniedziałek 24 września o godz. 21.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Zwykły niezwykły”– reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2018 12:04
Szesnastoletni Michał Raczkowski jest początkującym konstruktorem. Niedawno stworzył prototyp protezy ręki dla swojej nauczycielki. Wydrukował go za pomocą domowej drukarki 3D.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Rowerem do Rzymu” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2018 10:58
Kamil Misztal ma za sobą podróż życia – dojechał rowerem z Lublina do Rzymu. Spełnił też inne wielkie marzenie. Zdobył legendarną wśród kolarzy przełęcz Stelvio.
rozwiń zwiń