Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Studio Reportażu i Dokumentu
Agnieszka Walewicz 09.10.2018

„W protezie na rowerze” – reportaż Antoniego Rokickiego

– Nasza niepełnosprawność jest tak naprawdę w głowie. Tam mamy wszelkie bariery. Tam są nasze ograniczenia, a nie w ciele – mówi dwudziestosiedmioletni kolarz Kamil Misztal.
Kamil Misztal ma już za sobą kilka udanych rowerowych wypraw po Polsce.Kamil Misztal ma już za sobą kilka udanych rowerowych wypraw po Polsce. Antoni Rokicki
Posłuchaj
  • W protezie na rowerze - reportaż Antoniego Rokickiego.mp3
Czytaj także

Kamil Misztal w wyniku nieszczęśliwego wypadku w dzieciństwie poddał się kilka lat temu amputacji nogi. Od tamtego czasu pomaga innym niepełnosprawnym, prowadząc zbiórki na protezy. W tym roku wyruszył w podróż życia – w trzy tygodnie dojechał rowerem z Lublina do Rzymu. Podczas tego wyzwania chciał pomóc Krzysztofowi Celejewskiemu, który potrzebował protezy nogi. Niestety, zbiórka nie odniosła sukcesu. Mimo to Kamil Misztal kolejny raz udowodnił, że niepełnosprawność nie zawsze musi ograniczać. – Nasza niepełnosprawność jest tak naprawdę w głowie. Tam mamy wszelkie bariery. Tam są nasze ograniczenia, a nie w ciele – mówi dwudziestosiedmioletni kolarz.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „W protezie na rowerze” na antenie radiowej Trójki we wtorek 9 października o godz. 18.45.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe