X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Niewidzialna choroba” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 09:00
Polska jest jednym z krajów, w których odsetek samobójstw wśród nieletnich jest największy.
Audio

– Częściej mówi się w mediach, ile osób zmarło w wyniku powikłań po grypie, a nie mówi się, ile osób umarło przez samobójstwo – uważa Magdalena Czepirska, której syn Aleksander, cierpiący na depresję, rok temu odebrał sobie życie. Bohaterka reportażu po tym traumatycznym wydarzeniu nawiązała współpracę ze stołeczną Fundacją Zobacz… JESTEM, która wsparła ją oraz jej bliskich będących w trakcie głębokiej żałoby.


Do fundacji każdego dnia dzwonią rodzice z całej Polski, których dzieci mają najróżniejsze problemy, np. zmagają się z depresją, mają zaburzenia odżywiania czy samookaleczają się.  – Staramy się zawsze zaopiekować i rodzicem i młodym człowiekiem, który ma problemy – zapewnia Danuta Wieczorkiewicz, prezes Fundacji Zobacz… JESTEM.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Niewidzialna choroba” w audycji PR24 „Sami o sobie” w sobotę 20 października kilka minut po godz. 20.00. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„W protezie na rowerze” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2018 13:32
– Nasza niepełnosprawność jest tak naprawdę w głowie. Tam mamy wszelkie bariery. Tam są nasze ograniczenia, a nie w ciele – mówi dwudziestosiedmioletni kolarz Kamil Misztal.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Ozdoba na całe życie” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 13:38
Z tatuażami wiążą się ciekawe historie. Pani Aleksandra zrobiła swój pierwszy tatuaż rok temu. W pięćdziesiątą rocznicę koncertu The Rolling Stones w Polsce.
rozwiń zwiń