X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Rowerem po Himalajach"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2018 09:00
Marcin Korzonek zorganizował 16 wypraw rowerowych, odwiedzając 40 krajów na trzech kontynentach, głównie w Azji. Przejechał tereny pustynne, m.in. Saharę w Tunezji, pustynię Syryjską, Gobi w Mongolii czy Synaj w Egipcie.
Audio
  • Rowerem po Himalajach - reportaż Joanny Bogusławskiej.mp3

Teraz przejechał na rowerze najwyższe góry świata w ramach wyprawy Cross the Himalaya. Przez 36 dni walczył ze słońcem, wiatrem, trudnym górzystym terenem i brakiem tlenu. Przejechał przez wysokogórski region Ladakh w Himalajach. Ta kraina, zwana małym Tybetem, znana jest z wysokich przełęczy. Marcin przejechał rowerem trasę Manali-Leh, na której znajduje się 5 najwyższych przełęczy o wysokości od ok. 4000 m n.p.m. do ponad 5000 m n.p.m. Dla rowerzysty takie wyzwanie to jak zdobycie ośmiotysięcznika dla himalaisty.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Rowerem po Himalajach", w Czwórce, 6 listopada 2018, o godz. 21.45.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Szczęście na Hawajach"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 10:30
Bogusław Szedny wyjechał do Stanów Zjednoczonych na dwa miesiące wakacji. Kiedy otrzymał pracę w Chicago, zdecydował, że jednak tam zostanie. Spędził w USA 8 lat.
rozwiń zwiń