X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Historia na wyciągnięcie ręki" - reportaż Ewy Michałowskiej przy współpracy Wiesława Paszty

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 09:00
W mazowieckim Bieżuniu już po raz drugi odbył się plener malarski "Bieżuńskie Inspiracje Artystyczne". Wieńczył go wspaniały wernisaż. Czy to tylko prezentacja sztuki?
Audio
  • HISTORIA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI - reportaż Ewy Michałowskiej.mp3

 W tym roku, dla uczczenia 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości miał on podtytuł "Historia na wyciągnięcie ręki". Zjechali plastycy z całej Polski. Plener był swego rodzaju prowokacją, by artyści mogli zobaczyć i namalować, jak wiele zabytków architektury historycznej, znajdujących się w tym miasteczku (np. Pałac Zamojskich, stare domy mieszczańskie, itp.) niszczeje z powodu braku środków finansowych na ich rewitalizację.

Reportaż Ewy Michałowskiej przy współpracy Wiesława Paszty "Historia na wyciągnięcie ręki" nadamy w środę, 27 listopada o godzinie 21.15 w Programie 4.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak