X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Serce w Kamerunie” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 11:55
Siostry pallotynki od wielu lat prowadzą Adopcję serca, dzięki której wierni mogą sfinansować naukę dzieci w Kamerunie i Rwandzie.
Audio

Centrum Misyjne Sióstr Pallotynek od wielu lat organizuje tzw. Adopcję serca. To forma pomocy, dzięki której wierni mogą sfinansować naukę dzieci w Kamerunie oraz Rwandzie. Siostra Teresa Gieńko z Poznania jest ogólnopolską koordynatorką Adopcji – pośredniczy w kontakcie między siostrami w Afryce a rodzicami adopcyjnymi. Od zawsze marzyła, by być misjonarką, ale problemy zdrowotne nie pozwoliły jej na wyjazd do Afryki. Pomaga więc w kraju. O rodzicach adopcyjnych mówi „misjonarze”.  Jedną z takich misjonarek jest mama autora reportażu – pedagog, która w rozmowie z synem opowiada o życiowej potrzebie pomagania.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Serce w Kamerunie” na antenie radiowej Trójki w środę 28 listopada o godz. 18.45.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Afryka zmienia” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2017 09:52
- Afryka zmienia. Nie wraca się z niej takim samym człowiekiem – usłyszała od swoich kolegów z roku Anna Marciniak, studentka medycyny z Warszawy. W lipcu poleciała do Kenii na pierwszą w swoim życiu misję. Razem z zespołem przebadała ponad 500 kobiet. Wyjazd odbył się w ramach projektu studentów medycyny z Poznania „Leczymy z misją”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Pamiętnik z Syberii” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2018 13:58
Witold Kozłowski miał pięć lat, kiedy razem z rodziną został deportowany na Syberię w 1940 roku. Ojciec pana Witolda spisywał w ukryciu wydarzenia tamtych lat na niewielkich kartkach.
rozwiń zwiń