X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Konflikt” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 13:00
Kilka lat temu w szwedzkich przedszkolach zaczęto wprowadzać nowe zasady wychowania dzieci – bez podziału na płeć. Bohaterka reportażu, jedna z pracujących tam Polek, sprzeciwia się polityce gender wprowadzanej przez państwo.
Audio

Bohaterką reportażu jest Polka zamieszkała w Szwecji. Od 17 lat pracuje jako wychowawczyni w przedszkolu. Kilka lat temu wysłano ją na szkolenia związane z tematyką gender, czyli płcią kulturową. W przedszkolu, w którym pracuje, zaczęto wprowadzać nowe zasady wychowania dzieci – bez podziału na płeć. Jak pogodzić własne przekonania z obowiązującymi w pracy zasadami?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Konflikt” na antenie radiowej Jedynki w piątek o godz. 23.10.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Misja” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2018 11:30
– Rok temu mówiłam, że życie się skończyło, że nigdy się już nie uśmiechnę. A jednak się uśmiechamy. Czasami przez łzy, ale się uśmiechamy – mówi Magdalena Czepirska, która wspomina zeszłoroczne święta Bożego Narodzenia – pierwsze bez syna Aleksandra.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Uratować karpia” – reportaż Eweliny Karpacz-Oboładze i Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2018 13:15
Żywe karpie są transportowane w strasznych warunkach, duszą się, gniotą i ledwo żywe są przynoszone do naszych domów w foliowych torebkach. Czy cierpienie ryb jest potrzebne?
rozwiń zwiń