X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Lepiej żyć"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2019 10:15
Marek Rybiec przebiegł 250 kilometrowy ultramaraton przez góry Patagonii w Ameryce Południowej. Kiedy to zrobił, zdecydował się przebiec w 2018 roku cztery pustynie.
Audio
  • Lepiej żyć - reportaż Joanny Bogusławskiej .mp3

Każdą na innym kontynencie, w ekstremalnych warunkach. Po piaskach pustyni w Namibii, kamieniach pustyni Gobi, skałach pustyni Atakamy i lodzie Antarktydy. Jego pustynnym biegom towarzyszyło wyzwanie: chciał zebrać środki na zakup wyposażenia medycznego niezbędnego do wykonywania zabiegów przeciwbólowych w Poradni Leczenia Bólu Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie. Chciał również zwrócić uwagę na to, jak postrzegamy hospicjum. Hospicjum to nie miejsce, w którym się umiera, dla wielu chorych jest drugim domem, gdzie mogą lepiej żyć. Marek  pracuje w sektorze inwestycji finansowych. Za ukończenie biegu po Czterech Pustyniach otrzymał Pustynnego Szlema.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Lepiej żyć", w Trojce 5 lutego 2019, o godz. 18.45.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Góra Ducha"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 16:35
Manaslu w Nepalu to ósma góra świata.  Dwie polskie podróżniczki Monika Witkowska i Joanna Kozanecka postanowiły ją zdobyć. 
rozwiń zwiń