X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Prawnuczka Leonarda" - reportaż Magdy Skawińskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 13:22
Opowieść o tym, że książka ofiarowana w młodości może wpłynąć na dalsze życie. Leonardo da Vinci mówił, że wszystko jest powiązane ze wszystkim. Magdzie przytrafiały sie różne zdarzenia. Wiele jej wyborów doprowadziło do miejsca, w którym jest...
Audio

Jako młoda dziewczyna dostała za dobre wyniki w nauce książkę o Leonardzie da Vinci. Dowiedziała się jak szerokie miał zainteresowania i ilu dokonał wynalazków. To pozwoliło Magdzie Filcek myśleć, żeby się nie ograniczać w pomysłach. Na pracę dyplomową na studiach wymyśliła projekt budynku, z którego atrium startuje balon – Balonodromu. Za ten projekt dostała nagrodę Prezydenta Polski, ale nikt ze względów finansowych nie był w stanie zrealizować kosztownego pomysłu. 20 lat temu był zbyt innowacyjny. Być może pomysł zostanie zrealizowany jako szpital onkologiczny dla dzieci w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Magda ma na koncie wiele innowacyjnych pomysłów - stworzyła także Kawiarenkę Snu, która na co dzień działa we Wrocławiu, ale podczas Szczytu Klimatycznego COP24w Katowicach pomagała zregenerować się negocjatorom ONZ. Jej autorskim pomysłem regeneracji ciała i umysłu  Vinci Power Nap zainteresowali się Amerykanie i chcą go wykorzystać dla naukowców z NASA. 

22 lutego 2019 roku godz. 23.10 w Programie 1 Zapraszamy!

Zobacz więcej na temat: Wrocław Dubaj architektura
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak