Reportaż

„Miłość na etacie” - reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2019 10:40
Jak dbać o związek, kiedy przebywa się z małżonkiem… niemal 24 godziny na dobę? Jaka jest recepta na sukces Alicji i Pawła Malickich?
Audio
  • Miłość na etacie - reportaż Antoniego Rokickiego
Na zdjęciu: Alicja, Paweł, Iwona, Michał w siedzibie Batona Warszawskiego.
Na zdjęciu: Alicja, Paweł, Iwona, Michał w siedzibie Batona Warszawskiego. Foto: fot. Antoni Rokicki

Alicja i Paweł Maliccy są małżeństwem od czterech lat. Na pierwszych randkach Paweł wręczał Alicji... desery własnej produkcji. Spodobały się one nie tylko przyszłej małżonce, ale także znajomym i rodzinie, dlatego zdecydowali się na otworzenie własnego biznesu. Rzucili dotychczasową pracę, założyli firmę i zatrudnili pracowników… Często są proszeni o rady przez inne małżeństwa (które także myślą o założeniu własnego biznesu), jak dbać o związek, kiedy przebywa się z małżonkiem… niemal 24 godziny na dobę. Jaka jest ich recepta na sukces? Dlaczego nie wszystkim parom udaje się wspólnie pracować? 

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Miłość na etacie” na antenie radiowej Trójki we wtorek 2 lipca o godz. 18.45.

Czytaj także

„W moich rękach” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2018 08:00
Agnieszka Żebrowska przez sześć lat umawiała się na randki przez internet. Poznała w ten sposób Michała, któremu pewnego dnia zdecydowała się oświadczyć…
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Jak Nikifor” - reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 08:00
Stanisław Koguciuk. Mówią o nim Nikifor. Ma 86 lat, mieszka w Chełmie i jest artystą samoukiem.
rozwiń zwiń