X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Domeykowicze” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2019 09:00
Uczniowie i studenci z Warszawy wyruszyli na wyprawę do Ameryki Południowej, gdzie prowadzili kampanię promującą dokonania dwóch wybitnych Polaków: Ignacego Domeyki oraz Władysława Wagnera.
Audio
Delegacja CXXII LO im. Ignacego Domeyki w Warszawie z wizytą w domu Domeyki w Chile.
Delegacja CXXII LO im. Ignacego Domeyki w Warszawie z wizytą w domu Domeyki w Chile. Foto: materiały promocyjne organizatorów wyprawy

19 sierpnia licealiści CXXII LO im. Domeyki w Warszawie oraz studenci amerykanistyki Uniwersytetu Warszawskiego wyruszyli w podróż do Ameryki Południowej. Promowali tam Polskę, m.in. przeprowadzili serię pokazów pełnometrażowego filmu fabularnego „Skarb Domeyki” ich autorstwa. Trzytygodniowy wyjazd był częścią Etapowej Wyprawy Dookoła Świata im. Ignacego Domeyki i Władysława Wagnera. W roku setnej rocznicy nawiązania relacji dyplomatycznych Polska – Chile młodzi spotkali się ze swoimi rówieśnikami z chilijskich szkół. Co dała im ta wyprawa?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego „Domeykowicze” na antenie radiowej Czwórki w czwartek 19 września o godz. 21.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Śladami Domeyki” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2018 10:45
Licealiści z Warszawy chcą zorganizować Wyprawę Dookoła Świata, aby uczcić dwóch znanych Polaków: Ignacego Domeykę oraz Władysława Wagnera.
rozwiń zwiń